TR
EN
AR
RU
CN
ES
FR
JP
Turizm
 • A&S YATIRIM HOLDİNG
 • İŞTİRAKLERİMİZ
 • Turizm
 • Gayrimenkul ve İnşaatBankacılık ve FinansYatırım ve DanışmanlıkEnerjiSanayi ve ÜretimİhracatTurizmEğitimMedya

  Turizm

  Turizm

  Üç tarafı denizlerle çevrili ve dört mevsimin muhteşem bir şekilde yaşandığı binlerce yıllık tarih birikimiyle ülkemiz, turizm için bölgenin cazibe merkezidir. 2018 Yılında 41 milyon turistle rekor kıran sektör, 2019 yılında da 50 milyon turist hedeflemektedir. Turizm sektörünün hızlı bir şekilde büyümesiyle birlikte özellikle turizm ve otelcilik alanında faaliyet gösteren A&S Otel ve Turizm İşletmeciliği A.Ş. birçok otel projesinin hayata geçmesinde, projeleri A’dan Z ’ye analiz ederek, bu projelerin finansman ortaklık - yatırımcı ortaklık modelleriyle faaliyete geçmesine öncülük etmektedir.
  Ayrıca seyahat ve ulaşımı desteklemek amacıyla Winners Destek Hizmetleri Kuyumculuk Sanayi ve Ticari A.Ş. iştirakimiz ile birlikte hazırlanan http://www.biletgezegeni.com 2017 senesinde İstanbul’da kurulmuştur. Misyonumuz, seyahati kolaylaştırarak müşterilerin memnuniyetini ve en hesaplı biletleri güvenli bir şekilde tedarik etmelerini sağlamaktır.

  Golf Otel projesi:

  İstanbul Asya yakasının İlk Golf Otel projesi olan “Şile Golf Resort “, Şile’de 85 dönüm arazi üzerinde yapımına devam edilen %100 A & S Yatırım Holding iştiraki olarak hayata geçmeyi bekleyen projedir.

  Winners Destek Hizmetleri Kuyumculuk Sanayi Ve Ticari AŞ.

  A&S Otel ve Turizm İşletmeciliği A.Ş

  Boat Yatching Co.

  facebook'ta paylaş
  twitter'da paylaş